Connect with us

Donar

FIBA Europe Cup: Indeling bekend!

Op 17 oktober 2018 heeft de FIBA Europe Cup organisatie de indeling van de groepen gepubliceerd. Voor het eerst in de historie van de FIBA Europe Cup doen er drie verschillende Nederlandse ploegen mee aan het hoofdtoernooi.
Op de laatste dag van de kwalificatie zou New Heroes na het verlies tegen BC Balkan nog door kunnen gaan als “Lucky-loser”. Uiteindelijk lukte dit en gingen ze samen met Rilski Sportist en Dnipro door naar de eerste groepsfase.

New Heroes is geplaatst in groep D. Daarin zullen ze het op moeten nemen tegen: Avtodor Saratov (Rusland), Ironi Ness Ziona (Israël) en BK JIP Pardubice (Tsjechië)

Donar is ingedeeld in groep C, met Spirou Basket (België), Istanbul BBSK (Turkije) en Pinar Karsiyaka (Turkije).

ZZ Leiden zal uitkomen in groep A en zal spelen tegen Sakarya BSB (Turkije), CSM CSU Oradea (Roemenië) en s. Oliver Würzburg (Duitsland)

Van elke poule gaan de twee beste teams door naar de volgende ronde.

2018-19 FIBA Europe Cup

DatumWedstrijdTijd/resultaten
Kapfenberg vs ZZ Leiden
New Heroes vs Balkan
Balkan vs New Heroes
ZZ Leiden vs Kapfenberg
Donar Groningen vs Istanbul BBSK
Sakarya BSB vs Zorg en Zekerheid Leiden
New Heroes Den Bosch vs BK JIP Pardubice
Ironi Ness Ziona vs New Heroes Den Bosch
Pinar Karsiyaka vs Donar Groningen
Zorg en Zekerheid Leiden vs CSM CSU Oradea
Spirou Basket vs Donar Groningen
New Heroes Den Bosch vs Avtodor Saratov
ZZ Leiden vs s. Oliver Würzburg
Istanbul BBSK vs Donar Groningen
BK JIP Pardubice vs New Heroes Den Bosch
Zorg en Zekerheid Leiden vs Sakarya BSB
CSM CSU Oradea vs Zorg en Zekerheid Leiden
Donar Groningen vs Pinar Karsiyaka
New Heroes Den Bosch vs Ironi Ness Ziona
Donar Groningen vs Spirou Basket
s. Oliver Würzburg vs ZZ Leiden
Avtodor Saratov vs New Heroes Den Bosch
Avtodor Saratov vs Kataja Basket
Bakken Bears vs Zorg en Zekerheid Leiden
Donar Groningen vs Dinamo Sassari
Pallacanestro Varese — Petrolina AEK
Kataja Basket vs Bakken Bears
Petrolina AEK vs Donar Groningen
Zorg en Zekerheid Leiden vs Avtodor Saratov
Dinamo Sassari vs Pallacanestro Varese
Avtodor Saratov vs Bakken Bears
Petrolina AEK — Dinamo Sassari
Donar Groningen vs Pallacanestro Varese
Zorg en Zekerheid Leiden vs Kataja Basket
Kataja Basket vs Avtodor Saratov
AEK Larnaca vs Pallacanestro Varese
Zorg en Zekerheid Leiden vs Bakken Bears
Dinamo Sassari vs Donar Groningen
Avtodor Saratov vs Zorg en Zekerheid Leiden
Bakken Bears vs Kataja Basket
Donar Groningen vs Petrolina AEK
Pallacanestro Varese vs Dinamo Sassari
Kataja Basket vs Zorg en Zekerheid Leiden
Bakken Bears vs Avtodor Saratov
Pallacanestro Varese vs Donar Groningen
Dinamo Sassari — Petrolina AEK
Donar Groningen — Filou Oostende
Zorg en Zekerheid Leiden — Dinamo Sassari
Filou Oostende — Donar Groningen
Dinamo Sassari — Zorg en Zekerheid Leiden

Click to comment

Geef een reactie

More in Donar

%d bloggers liken dit: